0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World Friendly Club Matches
Galatasaray SK
۲
۱
Lecce
inprogress
۲۱:۰۰
Cerezo Osaka
۲
۳
Borussia Dortmund
Finished
۱۳:۴۵
Manchester City
۳
۴
Celtic FC
Finished
۰۳:۰۰
FC Sion Sitten
۱
۳
Villarreal CF
inprogress
۲۱:۰۰
Osasuna
۰
۰
SD Huesca
inprogress
۲۱:۰۰
Athletic Bilbao
۲
۱
Racing Santander
inprogress
۲۱:۰۰
VfL Wolfsburg
۱
۰
OSC Lille
Finished
۱۸:۰۰
Leganes
۱
۲
Alcorcon
Finished
۱۱:۰۰
FC St. Pauli
۱
۰
Olympique Lyonnais
Finished
۱۹:۳۰
AZ Alkmaar
۲
۱
Aris Thessaloniki
Finished
۲۰:۰۰
FC Schalke 04
۰
۰
FC Twente
Finished
۲۰:۰۰
Valencia CF
۰
۱
Alaves
Finished
۲۰:۳۰
Birmingham City FC
۱
۰
Glasgow Rangers FC
inprogress
۲۲:۰۰
Karlsruher SC
۲
۰
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۵:۳۰
Portimonense
۰
۰
Al-Nassr Riyadh
inprogress
۲۲:۳۰
Kashima Antlers
۱
۵
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۳:۳۰
1. FC Koln
۲
۱
Swansea City
Finished
۱۷:۳۰
ADO Den Haag
۰
۱
Zulte-Waregem
Finished
۱۸:۳۰
Frosinone
۳
۴
Bari
Finished
۱۹:۰۰
Stade Brestois 29
۰
۱
Stade Laval
Finished
۱۹:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
۲
۳
Southampton FC
Finished
۱۲:۳۰
Anadia FC
۰
۴
UD Oliveirense
Finished
۱۳:۰۰
Fremad Amager
۰
۲
Elite 3000 Helsingor
Finished
۱۳:۳۰
Clermont
۱
۱
Le Havre AC
Finished
۱۸:۳۰
Goztepe AS Izmir
۱
۲
NK Istra 1961 Pula
Finished
۱۸:۳۰
Al Duhail
۲
۱
Ittihad Kalba
Finished
۱۹:۳۰
Karlovac
۰
۰
NK Dubrava Zagreb
Finished
۲۰:۰۰
FC Buderich 02
۳
۲
Holzheimer SG
inprogress
۲۱:۰۰
Academica de Coimbra
۱
۳
SCU Torreense
Finished
۱۲:۳۰
Pacos Ferreira
۴
۴
Felgueiras 1932
Finished
۱۳:۰۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Stade de Reims
Finished
۱۴:۰۰
Union Saint Gilloise II
۴
۴
ROC de Charleroi-Marchienne
Finished
۱۶:۳۰
SSD Monza 1912
۲
۰
ASD Alcione
Finished
۱۷:۳۰
SV Elversberg
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
Ried II
۱
۲
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
NK Gorica
۱
۱
Konyaspor
Finished
۱۹:۰۰
Stade Caen
۰
۲
Le Mans FC
Finished
۱۹:۳۰
Olympique Marseille
۳
۰
Toulon Var
Finished
۱۹:۳۰
Eibar
۳
۰
Barakaldo
Finished
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
۰
۹
Shabab Al Ahli Dubai
Finished
۱۹:۳۰
VVV Venlo
۳
۱
Al-Rayyan
Finished
۲۰:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۴
۳
Favoritner AC
Finished
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao B
۰
۱
Ponferradina
Finished
۲۰:۳۰
FC Anker Wismar
۳
۰
MSV Pampow
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna B
۰
۰
Silva SD
inprogress
۲۱:۳۰
Hibernian FC
۲
۲
Watford FC
inprogress
۲۱:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۲
FC Eindhoven
inprogress
۲۱:۳۰
Chester FC
۱
۲
Manchester United U21
inprogress
۲۲:۰۰
Chelmsford City
۰
۰
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۲۲:۱۵
Real Murcia
۰
۰
Nottingham Forest U21
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl 1924
۲
۰
FC Emmen
Finished
۱۷:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Andijan
Finished
۱۸:۳۰
Bansko
۲
۳
KF Ferizaj
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelister
۱
۱
Voska Sport
Finished
۱۹:۰۰
KF Liria Prizren
۱
۱
KF Ramiz Sadiku
Finished
۱۹:۰۰
ACSO Filiasi
۳
۳
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۹:۰۰
Hellas Verona
۵
۱
Virtus Verona
Finished
۱۹:۰۰
FK Zeljeznicar Sarajevo
۴
۰
HNK Krusevo
Finished
۱۹:۰۰
FK Usti nad Labem
۰
۳
SK Sokol Brozany
Finished
۱۹:۰۰
ASD Trapani Calcio
۱
۱
Cosenza
Finished
۱۹:۰۰
Aluminij
۰
۱
Al-Khaleej
Finished
۱۹:۳۰
Neratovice Byskovice
۰
۰
FC Kolin
Finished
۱۹:۳۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۳
۰
SK Benesov
Finished
۱۹:۳۰
SC Cham
۰
۱
FC Baden
Finished
۱۹:۳۰
FK Buducnost Krusik
۰
۱
Radnicki Obrenovac
Finished
۱۹:۳۰
Motorlet Praha
۰
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۲۰:۰۰
NK Mladost Zdralovi
۱
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۲۰:۰۰
Polonia Sroda Slaska
۵
۱
Iskra Ksieginice
Finished
۲۰:۰۰
Al Feiha
۴
۰
SVG Reichenau
Finished
۲۰:۳۰
CD Calahorra
۰
۲
Real Zaragoza
Finished
۲۰:۳۰
Arminia Ludwigshafen
۱
۴
TSG Pfeddersheim
Finished
۲۰:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۸
۰
Altglienicke II
Finished
۲۰:۳۰
NAC Breda
۱
۲
OFI FC
Finished
۲۰:۳۰
Meyrin
۲
۱
FC Vevey Sports
inprogress
۲۰:۳۰
AS Jeunesse Esch
۰
۰
Etzella Ettelbruck
Finished
۲۱:۰۰
Yeclano Deportivo
۰
۲
FC Cartagena
inprogress
۲۱:۰۰
TSV Meerbusch
۷
۰
SV Budberg
inprogress
۲۱:۰۰
SFC Stern
۲
۱
SV Sparta Lichtenberg
inprogress
۲۱:۰۰
CD Alcoyano
۱
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۲۱:۰۰
FV Engers 07
۲
۱
Cosmos Koblenz
inprogress
۲۱:۰۰
SG Union Klosterfelde
۰
۰
Berliner AK 07
inprogress
۲۱:۰۰
Turu Dusseldorf 1880
۱
۳
SSVg Velbert
inprogress
۲۱:۰۰
Pajapita
۳
۰
Malacateco
inprogress
۲۱:۳۰
SC Bettembourg
۰
۱
UNA Strassen
inprogress
۲۱:۳۰
Bergantinos CF
۰
۰
Racing de Ferrol
inprogress
۲۱:۴۵
Chesterfield
۲
۰
Derby County
inprogress
۲۲:۰۰
Gateshead
۰
۱
Middlesbrough FC
inprogress
۲۲:۰۰
Maidenhead United
۳
۰
West Ham Utd U21
inprogress
۲۲:۰۰
Warrington Town
۰
۱
Salford City
inprogress
۲۲:۱۵
Havant & Waterloville FC
۰
۱
Farnborough FC
inprogress
۲۲:۱۵
  World Olympic Games, Group A
France
۰
۰
USA
inprogress
۲۲:۳۰
Guinea
۱
۲
New Zealand
Finished
۱۸:۳۰
  World Olympic Games, Group B
Iraq
۲
۱
Ukraine
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
۲
۲
Morocco
Finished
۱۶:۳۰
  World Olympic Games, Group D
Japan
۵
۰
Paraguay
Finished
۲۰:۳۰
Mali
۰
۰
Israel
inprogress
۲۲:۳۰
  World Olympic Games, Group C
Uzbekistan
۱
۲
Spain
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
۰
۰
Dominican Republic
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۰
۰
Novorizontino SP
Finished
۰۱:۳۰
AA Ponte Preta
۲
۰
Vila Nova GO
Finished
۰۴:۰۰
Chapecoense SC
۱
۱
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
Mirassol FC
۰
۰
Avai
Finished
۰۲:۳۰
Ituano SP
۰
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۰
۱
San Lorenzo
Finished
۰۱:۱۵
CA Independiente
۰
۰
Barracas Central
Finished
۰۳:۳۰
Newell's Old Boys
۰
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۱:۱۵
Talleres de Cordoba
-
-
Defensa y Justicia
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sarmiento
-
-
Racing Club
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Europe UEFA Champions League Qualification
FC PAOK Thessaloniki
۳
۲
FK Borac Banjaluka
inprogress
۲۱:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۲
۰
Dinamo Minsk
inprogress
۲۱:۳۰
NK Celje
۱
۱
SK Slovan Bratislava
inprogress
۲۱:۴۵
  New Zealand Northern Premier League
Auckland City
۲
۱
West Coast Rangers
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۳
۲
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۰
۳
Chungnam Asan
Finished
۱۴:۰۰
Gimpo Citizen
۲
۵
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
  Colombia Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۰
۲
Rojo FC
Finished
۱۷:۰۰
E.D.P IND. Medellin
۱
۰
Envigado FC Reserves
Finished
۱۹:۳۰
  South America Copa Sudamericana
Racing Club de Montevideo
۰
۲
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Internacional RS
۱
۱
Rosario Central
Finished
۰۴:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Club Deportivo Internacional de Barinas
۰
۴
Carabobo FC
Finished
۰۱:۰۰
Angostura FC
۱
۱
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۳:۴۵
  Colombia Primera A
La Equidad
۱
۰
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
Deportes Tolima
۲
۱
Deportivo Pasto
Finished
۰۴:۵۰
Patriotas Tunja
۰
۲
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
  Malawi Super League
Kamuzu Barracks
۲
۲
Creck SC
Finished
۱۶:۰۰
Civo United
۰
۰
Mighty Tigers
Finished
۱۶:۰۰
Moyale Barracks
۱
۱
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Brasileiro U20
Palmeiras U20
۱
۰
Fortaleza EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ceara U20
۱
۱
Athletico Paranaense U20
inprogress
۲۱:۳۰
EC Bahia U20
۳
۲
Cuiaba U20
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Goianiense U20
۲
۰
Santos FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Flamengo RJ U20
۱
۱
Botafogo RJ U20
inprogress
۲۱:۳۰
Sao Paulo FC U20
۰
۰
America MG U20
inprogress
۲۲:۳۰
Cruzeiro EC U20
۰
۰
Bragantino U20
inprogress
۲۲:۳۰
Goias EC U20
۰
۱
Gremio RS U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۵
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۵:۱۵
Tampines Rovers FC
۲
۲
Geylang United FC
Finished
۱۵:۱۵
  Norway 3. Division avd. 4
Orkla
۱
۲
Trygg/Lade
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Kolmonen
PK 37 Iisalmi
۹
۱
Toukolan Teras
Finished
۱۹:۳۰
OsPa
۱
۰
PonPa
Finished
۲۰:۰۰
PK Keski-Uusimaa II
۵
۲
Ponnistajat
Finished
۱۸:۳۰
EIF/Akademi
۳
۱
HooGee
Finished
۱۸:۳۰
Kyparamaki Rangers
۲
۲
ViPa
Finished
۱۹:۳۰
HauPa
۱
۳
KaPa Kajaani
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
SC Pusta Polom
۱
۵
SSK Bilovec
Finished
۱۹:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League Qualification
FC Struga Trim & Lum
۲
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
FC Dinamo Batumi
۰
۲
FK Decic Tuzi
Finished
۲۰:۳۰
AEK Athens
۴
۰
Inter Club d'Escaldes
inprogress
۲۱:۳۰
Cliftonville FC
۰
۰
FK Auda
inprogress
۲۲:۱۵
Riga FC
۱
۰
Slask Wroclaw
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Piala Presiden
Arema Malang
۲
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
Bali United Pusam
۲
۳
Madura United F.C.
Finished
۱۲:۰۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۲
۰
Puntarenas FC
Finished
۰۵:۳۰
Santa Ana
۰
۲
Sporting San Jose
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
St Albans Saints U23
۰
۲
Altona Magic U23
Finished
۱۳:۳۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۱
۴
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia FFA Cup
Newcastle United Jets
۴
۱
Western United
Finished
۱۲:۵۵
Brisbane City
۲
۳
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۴۵
  Australia Northern NSW Reserves League
Broadmeadow Magic FC Reserves
۵
۲
Weston Workers Bears FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۴
New Lambton Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Charlestown Azzurri Reserves
۲
۴
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۵
۰
Atlas (W)
Finished
۰۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group B
Canada U20
۱
۰
Dominican Republic U20
Finished
۰۲:۳۶
El Salvador U20
۱
۴
Honduras U20
Finished
۰۵:۳۶
  Finland Ykkosliiga
FF Jaro
۲
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
  Switzerland Super League
Servette Geneve FC
۲
۰
BSC Young Boys Bern
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Linhares FC ES
۰
۰
Real Noroeste Capixaba FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Tindastoll/Hvot (W)
۱
۱
Valur Reykjavik (W)
inprogress
۲۱:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۰
۰
Stjarnan (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Keflavik (W)
۰
۱
Thor Akureyri (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tabasalu (W)
۰
۲
Flora Tallinn (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Peshmerga Sulaymaniya SC
۱
۲
Al Qasim SC
Finished
۲۰:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OTP
۰
۴
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۹:۳۰
  Myanmar National League 2
Glory Goal FC
۲
۱
Shwe Pyi Thar FC
Finished
۱۲:۳۰
Myanmar University
۲
۱
Silver Stars FC
Finished
۱۲:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۱
۲
Charleston Battery
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 2. Division
Akas FC
۱
۲
Jas Qyran
Finished
۱۷:۳۰
SD Family U21
۲
۳
Elimai U21
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontyustik
۴
۰
FK KazAST
Finished
۱۵:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۳
Spain U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands U19 (W)
۲
۰
France U19 (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Australia New South Wales Cup
Blacktown City FC
۲
۵
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۳:۰۰
  India Calcutta Premier Division
Suruchi Sangha
۱
۰
Techno Aryan Club
Finished
۱۳:۰۰
Kalighat MS
۰
۱
Southern Samity
Finished
۱۳:۰۰
Railway FC
۰
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۰۰
  Vietnam U21 Championship
Dong Thap U21
۱
۰
Long An U21
Finished
۱۰:۰۰
Binh Phouc U21
۲
۱
Lam Dong U21
Finished
۱۰:۰۰
Tay Nguyen U21
۲
۳
Phu Yen U21
Finished
۱۰:۰۰
Dak Lak U21
۰
۲
SHB Da Nang FC U21
Finished
۱۲:۰۰
Binh Thuan U21
۰
۵
Tay Ninh U21
Finished
۱۲:۰۰
Viettel U21
۰
۰
Ha Noi FC U21
Finished
۱۲:۰۰
  World Friendly Club Matches Women
CDF Under (W)
۰
۳
Real Esteli (W)
Finished
۰۲:۰۰
1. Union Berlin (W)
۳
۲
Pogon Szczecin (W)
Finished
۱۵:۳۰
Galway (W)
۰
۰
Wexford Youths (W)
inprogress
۲۲:۱۵
Shelbourne (W)
۰
۱
Shamrock Rovers (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۰
۳
Colo Colo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
Chacarita Juniors Reserves
۱
۱
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Serie B
Manta FC
-
-
Indepiendente Juniors
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Chacaritas SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Grindavik (W)
۰
۰
Afturelding/Fram (W)
inprogress
۲۲:۴۵
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Jorge Wilstermann (W)
۰
۰
Astor FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Oriente Petrolero (W)
۱
۰
Royal Pari FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Betim FC
۱
۱
URT MG
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Resende FC
۱
۳
Audax Rio RJ
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Copa Rio
SE Belford Roxo
۰
۱
AD Cabofriense
inprogress
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
۰
۱
Marica RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Sao Cristovao
۰
۱
Olaria AC
inprogress
۲۱:۱۵
Bonsucesso
۱
۱
Sampaio Correa RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Serrano RJ
۱
۱
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Brazil Cup U20
Sao Paulo AM U20
۳
۱
RB do Norte Clube U20
inprogress
۲۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۲
۴
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
Hwange Colliery
Finished
۱۶:۳۰
  Asia ASEAN Club Championship
Shan United FC
۳
۱
Kasuka FC
Finished
۱۵:۰۰
Preah Khan Reach Svay Rieng
۵
۱
Young Elephants FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Edgeworth Eagles
۳
۰
New Lambton
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۱
۳
Sydney United 58 U20
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Northern Tigers
۴
۲
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria Women
Emerging Jets (W)
۳
۱
Essendon Royals (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Liga A1
Bukit Tambun FC
۳
۰
Armed Forces F.C.
Finished
۱۲:۱۵
  Asia AFF U19 Championship
Myanmar U19
۰
۱
Australia U19
Finished
۱۱:۳۰
  Colombia Primera B
Boca Juniors Cali
-
-
Llaneros FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید